DSD מיתוג חברות
השכרת בידוריות
חייגו עכשיו - 072-2203008 / 054-3607158

השכרת בידוריות

לקוחות יקרים אנחנו משכירים בידוריות במחירים מצחיקים ובגדלים שונים כנסו עכשיו לראות את כל הדגמים של בידוריות להשכרה שלנו לחצו על כל אחד מהדגמיםהשכרת בידורית אישית
לחץ כאן לפרטים

השכרת בידורית אישית , בידורית להשכרה , השכרת בידוריות
רק 89 שח בלבד
השכרת בידורית 8 אינץ
לחץ כאן לפרטים

השכרת בידוריות , בידוריות להשכרה , השכרת בידורית , בידורית להשכרה
רק 149 שח בלבד
השכרת בידורית 10 אינץ
לחץ כאן לפרטים

השכרת בידורית , בידורית להשכרה , השכרת בידוריות , השכרת בידורית ניידת
רק 179 שח בלבד
השכרת בידורית 12 אינץ
לחץ כאן לפרטים

השכרת בידורית , בידורית להשכרה , השכרת בידוריות , השכרת בידורית ניידת
רק 219 שח בלבד
השכרת בידורית 15 אינץ
לחץ כאן לפרטים

השכרת בידורית , בידורית להשכרה , השכרת בידוריות , השכרת בידורית ניידת
רק 249 שח בלבד
מכירת בידוריות
לחץ כאן לפרטים

החל מ 399 שח בלבד


בידוריות ניידות להשכרה

בידוריות ניידות להשכרה הינם מכשירים חשמליים המורכבים מרמקולים מוגברים ומיקרופונים שבדרך כלל אלחוטים . בידורית ניידת יכולה לשמש אותנו כרמקול מוגבר להשמעת מוזיקה וגם לצורך שימו להרצאות , עד לפני כמה שנים בודדות שהיינו רוצים להרים הגברות לצרכים שונים היינו צריכים להשתמש בכמה מכשירים שונים כמו רמקול מוגבר מיקסר ומיקרופונים , כיום לאחר כניסת של בידוריות להשכרה או בידורית להשכרה , מספיק לנו להשתמש רק בה , היא כוללת בתוכה מיקסר מובנה כחלק מהרמקול שלה ומגיע כמעט תמיד עם מיקרופון אחד או אפילו שנים.

למי זה טוב בידוריות להשכרה ?? ומי בדרך כלל משתמש בהשכרת בידורית ??

כל נושא בידוריות להשכרה נותן פיתרון מצויין לכל הקהלים שמבקשים לעשות מסיבות ימי הולדת לילדים בפארקים או בחדרי אירועים קטנים השכרת בידוריות טובה מאוד לאנשים ומרצים שרוצים לקיים הרצאות וכנסים ובהם הם צריכים להגביר את הקול של עצמם לטובת ההרצאה . בידורית להשכרה טובה גם למי שרוצה לעשות קריוקי בבית עם חברים ולא מעוניין להסחב עם כל הציוד הנלווה של מיקסר רמקולים ומיקרופונים .

בידוריות להשכרה זהו מכשיר מצויין שנכנס אליינו לשוק ולגמרי משנה את כללי המשחק בדיוק כמו האייפון שכל כך הצליח כי הוא מאחד את כל הפונקציות למכשיר אחד כך גם הבידורית פותרת את כל המענה להמון צרכים שונים !

בידורית להשכרה זה פיתרון מצויין ואתם כמובן שיכולים ליצור איתנו קשר על מנת להתייעץ איזה בידורית להשכרה או בידורית ניידת להשכרה אתם צריכים לאירוע או לצורך הספציפי שלכם ! כי הצורך שלכם יחד עם הניסיון שלנו בחברת ההשכרות ביזי רנט יכול להיות רק פיתרון אחד מנצח !

בידורית להשכרה, השכרת בידורית
מי צריך בידורית להשכרה?
למעשה כמעט כל אירוע, שמתקיים במרחב פתוח ומרוחק מנקודות חשמל, זקוק לבידורית או לאמצעי הגברה וגנרטור כלשהו. ללא בידורית להשכרה לא תוכלו להשמיע מוזיקה, לנאום, לשאת ברכות, להקרין סרט, או כל אופציה להשמיע סאונד כלשהו באירוע שלכם. בבואכם לתכנן אירוע במקום פתוח, בו צריכה להשימע מוזיקה חשוב שתקחו בידורית להשכרה בחשבון. קיימות כיום באינטרנט לא מעט חברות אשר מציעות את שירותיהן בנוגע להשכרת בידורית. חשוב לבצע סקר מחירים, אך יותר מכך חשוב להכיר את הפרטים הקטנים והחשובים כדי לבחור את ה- בידורית להשכרה המתאימה לכם ביותר.

כיצד לבחור בידורית להשכרה?

במיד ואתם לא אנשי מקצוע כל הבידוריות או מערכות ההגברה יראו לכם אותו הדבר, אך למעשה ישנם הבדלים גדולים בין יכולת ההספק של פתרונות ההגברה השונים. כדי לבחור באופן מושכל ונכון יותר את הבידורית הנכונה עבורכם, עליכם לבחון ראשית את הצרכים האישיים שלכם באירוע הספציפי אליו אתם מתייעדים להשכיר בידורית. ראשית לצורך בחירת בידורית להשכרה עליכם להבין מהו צפי האנשים לו אתם מצפים. האם זה אירוע של חמישים אנשים או של שש מאות אנשים ויותר? לפי כמות האנשים נבחר את עוצמת הרמקול של הבידורית, מכיוון שבוודאי נרצה שכלל האנשים באירוע שלנו ישמעו את הסאונד הבוקע ממנה. ברוב החברות תמצאו תיאור מפורט של כמות האנשים אליו מיועדת כל בידורית. חשוב להתאים את הבידורית גם כדי שכולם ישמעו, אך גם כדי שלא תשלמו לחינם על בידורית חזקה מידי במקרה ההפוך.


אלמנט שני אותו תצטרכו לבדוק לפני לקיחת בידורית להשכרה הוא תנאי השטח שלכם. במידה ואתם מתייעדים לבצע את האירוע בשטח פתוח, תאלצו להשכיר בידורית חזקה בעוצמתה מאשר באירוע במקום סגור. הסיבה היא כי במקום פתוח קשה יותר להשמיע מוזיקה או סאונד ולכן נזדקק לבידורית גדולה יותר. אלמנט אחרון שחשוב לצורך בחירת בידורית להשכרה הוא הצורך הספציפי שלנו מה- בידורית להשכרה. האם מדובר במסיבה לילדים, מסיבת קריוקי, או חתונה רבת משתתפים. ככל שהאירוע גדול יותר והצרכים שלנו מבידורית יהיו גדולים יותר, נאלץ להשכיר בידורית חזקה יותר בעלת סוללה ארוכת טווח.

לסיכום- השכרת בידורית

בבואנו להשכיר בידורית לאירוע שלנו, חשוב שנשאל עצמנו את השאלות החשובות וזאת כדי שנבחר באופן חכם יותר את הבידורית המתאימה לנו ביותר. הבדלי המחיר בין הבידוריות ומערכות ההגברה השונות הוא רב ולא פעם נצטרך להוסיף אביזרים שמתאימים לסוג האירוע שלנו כמו למשל רמקולים נוספים במסיבת ריקודים, מיקרופונים בטקס ועוד.